Hakkımızda

Hisar Kuruyemiş Olarak Uzun Yılların Deneyimlerini Sunmaya Odaklanmış Bir Firmayız..!

Hisar kuruyemiş 1982 de merhum mustafa akbayır tarafından kurulmuş ve günümüze dek gelmiştir. Bizler ikinci kuşak olarak aynı anlayışla devam ediyoruz. Kaliteli ürünleri kendi tesislerimizde üreterek toptan ve parakende olmak üzere halkımızın hizmetindeyiz.

Her Tanesinde Bir Lezzet Var” kaliteli kuruyemişin adı HİSAR KURUYEMİŞ`in geniş ürün yelpazesini görmek ve tatmak için sizleride şubelerimize bekleriz…

Kaliteli Ürünler

Hisar Kuruyemiş olarak sizlere sunduğumuz bütün ürünlerimizin görselliğine önem veririz

% 100 Kalite Garantili

Hisar Kuruyemiş olarak ürünlerimizin tamamen arkasında olduğumuzu size en iyi ürünü sunduğumuzu belirtiriz

7/24 Online Firmayız

Hisar Kuruyemiş olarak sitemizden 7/24 sipariş vererek en kaliteli kuruyemişlere sahip olabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz ?

Hisar Kuruyemiş olarak siz değerli müşterilerimiz için yurdumuzun her yerinden taptaze dalından kuruyemişleri ve diğer ürünleri alarak sizlere en doğal ve en taze hallerini son ürün olarak sunuyoruz.

Misyonumuz

En taze ürünleri 1982 yılından beri en uygun fiyatlara taptaze şekilde onlarca çeşit kuruyemiş ve diğer ürünlerimizi en hızlı şekilde, en uygun fiyatlara sizlere dün olduğu gibi yarın da sunmaktır.

Kısaca Hakkımızda

Hijyenik ortamlarda kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla halkımızın hizmetine sunmak, kaliteli hizmet anlayışıyla Zeytinburnu ve Bağcılar şubelerimizle parakende hizmet sunmaktayız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Ürünlerimizi En Hızlı Şekilde Ulaştırıyoruz.

Sizlerin siparişlerinizi ekiplerimizce hazırlayarak en hızlı şekilde size nasıl ulaştırırız bunun gayesi içerisindeyiz. Nitekim siparişlerinizi sistemden görür görmez hazılanıp güzelce paketlenerek anlaşmalı ulaştırma firmasına teslimini gerçekleştiriyoruz.

Tecrübemizle Ürünlerimizi Birleştirdik…

Uzun yıllara dayalı tecrübemizi ürünlerimizin ilk hasadıyla başlayarak son ürün olarak sizlere sunuluncaya kadar geçen sürecine aktaran Hisar Kuruyemiş olarak gelecekte de aynı hizmetleri sizlere sunacağımızın garantörüyüz.

Bahçeden Sofranıza Ulaştırıyoruz

Genç ve dinamik ekibimizin ortaya koyduğu azim, samimiyet ve hizmet anlayışındaki kalite sayesinde, ürünlerimizi tarladan alarak sizlere %100 doğal olarak ulaştırıyoruz.

Heran Ulaşılabilir Alışveriş Sunuyoruz

Kurulduğumuz günden bu zamana gerek vizyonu, gerekse hedefleriyle her geçen gün gelişen şirketimiz, gerçekleştirdiğimiz girişimlerle daha da yenilikçi ürün anlayışımızı her zaman güncel tutuyoruz.

Hakkımızda Söylenenler