Sık Sorulan Sorular

Ürünlerinizi Nasıl Satın Alabilirim?

Ürünlerimizi www.hisarkuruyemis.com internet adresimizden satın alabileceğiniz gibi; telefonla arayarak, Whatsapp, Facebook, Instagram ve Twitter üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Sipariş Hatları: (0212) 546 24 94

Whatsapp Hızlı Sipariş: (0541) 546 24 94

Facebook: https://www.facebook.com/hisarkuruyemis

Instagram: https://www.instagram.com/hisarkuruyemis

Twitter: https://twitter.com/hisarkuruyemis

Ürünleriniz Orijinal mi ve Size Neden Güvenmeliyim?

Ürünlerimizin tamamı orijinaldir. İlanda yazdığı ve resimde göründüğü gibi aynen size faturası ile birlikte teslim edilmektedir. Beğenmediğiniz takdirde 1 hafta içerisinde faturası ile birlikte sorgusuz sualsiz iade hakkınız bulunmaktadır. Hisar Kuruyemiş olarak Facebook sayfamız üzerinden 1 milyonu aşan ve her geçen gün artmaya devam eden üye sayımız ile kendimize olan güvenimizi ortaya koyuyor, bizlere olan güveninizden ve desteğinizden dolayı teşekkür ediyoruz.

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

İnternet adresimizde Kredi Kartı seçeneğimiz olduğu gibi, Havale veya Kapıda Ödeme (Nakit,  Kredi Kartı Tek Çekim) yoluyla da satın alabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Yapılan Alışverişlerde Sitenize Güvenebilir miyim?

İnternet sitemizde kredi kartı ile yapılan alışverişler 256 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır. Ayrıca kart bilgileriniz direkt banka veri tabanına ulaştığı için herhangi bir şekilde tarafımızdan kaydedilmemekte ve başkaları tarafından ulaşılmasına izin verilmemektedir.

Yurt Dışına Satış Yapıyor Musunuz?

Evet, yurt dışına gönderim yapıyoruz. Siparişlerinizi bulunduğunuz ülkeye göre www.hisarkuruyemis.eu ya da www.hisarkuruyemis.ae üzerinden oluşturabilirsiniz.

Siparişim Ne Kadar Zamanda Elime Ulaşır?

Ürün açıklamalarında aksi belirtilmediği takdirde siparişleriniz 2-3 iş gününde gönderilir. Özel siparişleriniz ilanda yazdığı gibi daha uzun süreler alabilmektedir.

İade ve Değişim Şartları Nelerdir?

Kişiye özel ürünlerimiz hariç ürünlerimizin tamamı iade garantilidir. 7 gün içerisinde sebep göstermeksizin, faturası ile birlikte ürüne zarar vermemek ve kullanmamak koşulu ile iade edebilirsiniz. Ürünlerde iade ve değişimlerde tarafımızdan kaynaklanan hatalarda Kargo ile gönderimlerinizde herhangi bir ücret talep edilmez bütün masraflar tarafımızdan karşılanır.

Mağazalarınız Nerede?

Her geçen gün sayısı artan Hisar Kuruyemiş mağazaları, birçok ilçede hizmet vermektedir. Tüm mağazalarımızı görmek için iletişim sayfamızı tıklayarak ulaşabilirsiniz.